PARĘ SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Skąd nazwa „Q-Moduł”?

Ponieważ wysoką jakość i rozwój gwarantuje konsekwencja w realizacji „3xQ”:

Quality, Quick, Quest.

BUDOWNICTWO MODUŁOWE ŚWIADCZY USŁUGI W RAMACH 2 LINII BIZNESOWYCH

W ramach swojej działalności, Budownictwo Modułowe Sp. z o.o. będąc Koordynatorem Klastra Budownictwa Modułowego (KBM) pozyskuje narzędzia i środki niezbędne do prowadzenia działań reklamowych, skutecznego marketingu i sprzedaży rozwiązań modułowych oraz poprzez umiejętne połączenie tradycji trwałego budownictwa betonowego z nowoczesną technologią i rozwiązaniami o charakterze mobilnym (w odniesieniu do obiektów budowlanych).

NASZE PRIORYTETY

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest najważniejszą z naszych podstawowych wartości. Jest naszym priorytetem podczas każdego dnia pracy.

SPOŁECZNOŚĆ

Nie tylko razem pracujemy, ale współpracując tworzymy społeczność – to również nasz priorytet.

ROZWÓJ

W tym co robimy czujemy się zobowiązani do dbałości o środowisko naturalne i nasze dziedzictwo.

UCZCIWOŚĆ

Zawsze działamy w oparciu o podpisaną umowę z zachowaniem wysokich standardów uczciwości i rzetelności.

Inwestorzy

Poza bardzo bogatą ofertą dla klienta indywidualnego, oferujemy szereg produktów z przeznaczeniem dla hoteli, restauracji, warsztatów, biur, sklepów, magazynów i innych obiektów. Od wielu lat współpracujemy z inwestorami, stając się wiarygodnym i docenionym za swój profesjonalizm partnerem. Nasze doświadczenie umożliwia nam obsługę inwestycji o różnorodnym przeznaczeniu.

Zapraszamy do współpracy.

Projektanci / Architekci

Szczególnie ważną i dającą dużo satysfakcji jest współpraca z architektami i architektami wnętrz.

Jesteśmy dumni, że możemy zapropnować Państwu rozwiązania umożliwiające projektowanie zarówno w układzie klasycznym, jak i obiektów nowoczesnych, mieszkalnych i do użytku komercyjnego. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów bazujących na rozwiązaniach Q-Moduł, o zróżnicowanym stopniu trudności i chętnie służymy konsultacją na etapie projektowania i aranżacji. Rozwiązania Q-Moduł mają charakter unikalny, bowiem umożliwiają projektowanie obiektów niezwykle trwałych, które mogą być wielokrotnie demontowane i przenoszone.

Dla nas rozwiązania zbyt szalone, aby je relizować – nie istnieją!

Klaster Budownictwa Modułowego reprezentowany przez Budownictwo Modułowe Sp. z o.o. poszukuje Partnerów – architektów i konstruktorów, w celu nawiązania stałej współpracy.

Zakres współpracy to:
  1. Projektowanie na rzecz naszych klientów rozwiązań indywidualnych z zastosowaniem Q-Moduł – na zamówienie indywidualne.
  2. W oparciu o przedstawione na stronie budownictwomodulowe.com koncepcje wykorzystania Q-Moduł, opracowanie pełnej dokumentacji dla projektów gotowych.
  3. Wsparcie działań sprzedażowych, poprzez projektowanie obiektów z wykorzystaniem rozwiązań Q-Moduł, oferowanych przez Klaster Budownictwa Modułowego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i koncepcjami przedstawionymi na stronie www.budownictwomodulowe.com. Zapraszamy również do zapoznania się z dokumentacją Klastra Budownictwa Modułowego w zakładce „Pliki do pobrania”, tj. deklaracją przystąpienia do KBM oraz Regulaminem Klastra.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia, zeskanowania i przesłania na nasz adres e-mail sprzedaz@budownictwomodulowe.com deklaracji przystąpienia do KBM.

Z przekonaniem o efektywnej współpracy w przyszłości,
Jarosław Wiśniewski
tel. 600 224 488