BUDOWA DOMÓW

Realizacja w Raszynie

Kilka zdjęć z realizacji inwestycji w Raszynie – przykładowe wykorzystanie Q-Moduł w praktyce. Zastosowano system ogrzewania podłogowego oraz rekuperacji rozproszonej Prana.

W tej aranżacji jeden moduł może pełnić funkcję hotelową (możliwość montażu w miejscu aneksu kuchennego wygodnej garderoby) lub kawalerki. Szereg przemyślanych rozwiązań powoduje, że powierzchnia 18m2 w pełni umożliwia komfortowe zamieszkiwanie przez jedną a nawet dwie osoby. Przebywanie wewnątrz zapewnia komfort porównywalny do budownictwa tradycyjnego. Oczywiście rozwiązanie jest całkowicie przenośne. Cenę jednego modułu przygotowanego do zamieszkania (w zależności od standardu) ustalono średnio na poziomie 45 tyś PLN. W celu prezentacji rozwiązań zapraszamy do Raszyna.

 

Studio 1 / Mini-Apartament / WiFi - Apartamenty do wynajęcia w: Raszyn

Apartament w Raszyn, Polska. Małe samodzielne Studio 18m2 bez problemu pomieści 2 osoby. System rekuperacji zapewni dobre i świeże powietrze. Położone w centrum Raszyna na przedmieściach Warszawy, w pobliżu Portu Lotniczego Okęcie. Wyposażona kuchnia, WiFi, TV. Samodzielne i... Raszyn - zobacz wszystkie oferty