Klaster Budownictwa Modułowego to struktura międzynarodowa. Wprowadzamy innowacyjną technologię budowlaną. Zapoznaj się z informacjami na stronie, poznaj niesamowite możliwości naszej technologii Q-Moduł.

Q-Moduł - PODNOSIMY POPRZECZKĘ W BRANŻY BUDOWNICTWA MODUŁOWEGO!

600 224 488

sprzedaz@budownictwomodulowe.com

Godebskiego 32, Raszyn 05-090

parallax background

ETAPY WSPÓŁPRACY PRZY REALIZACJI INWESTYCJI

Dlaczego Q-Moduł?

Technologia Q-Moduł opracowana została z pasją i przy zaangażowaniu konstruktorów specjalizujących się w najnowszych rozwiązaniach stosowanych w budownictwie. Unikalna konstrukcja umożliwia zestawienie ze sobą modułów mieszkalnych lub użyteczności publicznej do wysokości 4 kondygnacji, zapewniając bezkonkurencyjną trwałość oraz komfort użytkowania. Na bazie tej technologii tworzymy domy modułowe dla osób prywatnych, deweloperów, instytucji samorządowych.

Czytaj więcej...

  • Ponad trzy lata poszukiwań i badań doprowadziły nas do rozwiązań innowacyjnych, unikalnych i odpowiadających na potrzeby Klienta. Wykonane prototypy potwierdziły zakładane parametry. Stanowimy zespół, jesteśmy przygotowani technologicznie i organizacyjnie. Q-Moduł to świetny materiał dla wznoszenia obiektów modernistycznych, także ekskluzywnych. Jednak od początku moim dążeniem jest stworzenie produktu dostępnego dla każdego, niezależnie od ambicji i możliwości finansowych. Warto poszukiwać.
    Jarosław Wiśniewski
    Budownictwo Modułowe
  • Jesteśmy odpowiedzialni za konstrukcję Q-Modułów, oraz za technologię zarówno wykonania jak i transportu tych elementów. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Wykonaliśmy ekspertyzę i obliczenia dotyczące możliwości posadowienia cztero-piętrowych obiektów z zastosowaniem Q-Modułów na terenach sejsmicznie czynnych. Konstrukcja obroniła się bez problemu. Szybkość wznoszenia konstrukcji nośnej - to znaczący zysk na kosztach stawiania takiego obiektu. Gwarancja jakości, duża kontrola zbrojenia na etapie prefabrykacji, dowolne zastosowanie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!
    Zespół Konstruktorów
    Klaster Budownictwa Modułowego

Budownictwo Modułowe lider technologii żelbetowych monolitycznych modułów przestrzennych produkuje DOMY MODUŁOWE.

parallax background

DOMY MODUŁOWE PROJEKTY GOTOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM!